Kainos

Šiukšlių išvežimas
nuo 15 iki 25 €/m³

Į kainą įskaičiuota pakrovimas, iškrovimas, utilizavimas. Kaina priklauso nuo šiukšlių tipo, dydžio, kiekio, krovėjų skaičiaus

Daugiau

Statybinių atliekų išvežimas
nuo 15 iki 20 €/m³

Į kainą įskaičiuotas pakrovimas ir iškrovimas. Kaina priklauso nuo transporto priemonės tipo, svorio, buto aukšto, krovėjų skaičiaus.

Daugiau

Mūsų paslaugų įkainiai

Svarstote, ar užsakyti mūsų paslaugas ir norite žinoti, kiek apytikriai jums kainuotų konkrečių atliekų išvežimas? Susipažinkite su mūsų teikiamų paslaugų įkainiais:

  • Įprastų atliekų išvežimo kaina yra 15-25 €/m³. Šiuo įkainiu išvežamos komunalinės atliekos, mišrios atliekos, žaliosios atliekos, pavojingos atliekos, seni baldai ir kitos panašios atliekos. Į kainą yra iš anksto įskaičiuotas mokestis už krovėjų darbą (pakrovimą, iškrovimą), šiukšlių užtilizavimą. Konkreti atliekų išvežimo kaina priklauso nuo išvežamų atliekų rūšies, jų kiekio, dydžio ir darbuotojų, reikalingų darbui atlikti, skaičiaus.
  • Statybinių atliekų išvežimo kaina yra 150-200 €/tona. Šiuo įkainiu išvežamos tokios statybinės atliekos kaip betono atliekos, medienos atliekos, stogo dangos atliekos ir visos kitos statybų metu susidariusios atliekos. Į kainą yra iš anksto įskaičiuotas krovėjų darbas (pakrovimas, iškrovimas). Konkreti atliekų išvežimo kaina priklauso nuo išvežimui reikalingo transporto tipo, atliekų svorio, darbuotojų, reikalingų darbui atlikti, skaičiaus. Jei statybinės atliekos išvežamos iš buto, kaina priklauso ir nuo daugiabučio aukšto, iš kurio šiukšles reikės išnešti.

 

Jeigu išvežame jūsų iš anksto surinktas, į talpas sudėtas ir išvežimui paruoštas atliekas, galime pasiūlyti mažiausią atliekų išvežimo kainą.

 
Kodėl svarbu tinkamai pasirūpinti atliekomis?

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksą netinkamas atliekų tvarkymas, aplinkos užteršimas užtraukia gyventojams ar įmonėms įvairaus dydžio baudas. Laiku pasirūpinkite atliekų išvežimu ir išvenkite nemalonių rūpesčių.

 

Kurkime švarią aplinką kartu!

+370 655 46 580