Paslaugos

Senų baldų išvežimas

Išvežame įvairių rūšių senus baldus.

Daugiau

Statybinių atliekų išvežimas

Išvežame statybinį laužą ir didelių gabaritų atliekas.

Daugiau

Apleistų sklypų tvarkymas

Tvarkome apleistas teritorijas, išvežame šiukšles.

Daugiau

Metalo laužo išvežimas

Nemokamai išvešime įvairų metalo laužą iš jūsų sklypo.

Daugiau

Griovimas ir išmontavimas

Griauname ir išmontuojame senus pastatus.

Daugiau

Grąžinsime jums tvarką vos per akimirką

Bute, name, sode ar sodyboje, ofise ar gamybinėse erdvėse susikaupė daug stambių nereikalingų daiktų? O gal atlikote remontą ir kieme stūkso didžiulė statybinių atliekų krūva? Galime surinkti ir išvežti statybines atliekas, metalo laužą. Taip pat griauname ir išmontuojame pastatus ir įvairaus pobūdžio statinius. Užsiimame apleistų sklypų tvarkymu. Šiukšlių išvežimo, griovimo ir aplinkos tvarkymo paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone. Į mums pavestą darbą visuomet žiūrime atsakingai ir galime užtikrinti, jog reikiamus darbus atliksime operatyviai bei kokybiškai.

 

Pagal Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymą atliekų turėtojas turi atliekas perduoti atliekų tvarkytojams arba gali tvarkyti atliekas pats. Komunalines atliekas išveža su jūsų namu ar daugiabučiu  sutartį sudariusi komunalinių atliekų tvarkymo įmonė, tačiau statybinių ar kito pobūdžio atliekų išvežimą gyventojai patiki privačioms įmonėms, kurios turi įvairiems atliekų kiekiams skirtą transportą, turi pavojingų atliekų išvežimui reikalingus sertifikatus bei žinias.

 

Kodėl atliekų išvežimą verta patikėti mums:

  • patikėję atliekų išvežimą ir aplinkos tvarkymą mums išvengiate bereikalingų rūpesčių, tad savo laiką galite skirti kitai prasmingai veiklai;
  • už mūsų paslaugas sumokate mažiau, nei išleistumėte patys daug kartų veždami didesnius atliekų kiekius savo transportu, kuris nėra pritaikytas stambiems kroviniams;
  • galite drąsiai organizuoti patį sudėtingiausią remontą ir susitelkti į jums svarbias detales, atliekomis leisdami pasirūpinti patikimam partneriui.

 

Ieškote patikimo atliekų išvežėjo? Bendradarbiaukime!

+370 655 46 580